Címketár

[A-Á] [B] [C-CS] [D] [E-É] [F] [G-GY] [H] [I-Í] [J] [K] [L] [M] [N-NY] [O-Ó] [Ö-Ő] [P] [Q] [R] [S-SZ] [T-TY] [U-Ú] [Ü-Ű] [V] [W-X-Y] [Z-ZS]

A kifejezésre 2 találat van a digibiz.hu oldalon

2010.
10.29.
12:56
0 hozzászólás

Csupán formalitás a Vatera-TeszVesz házasság

Címkék: TeszVesz | Vatera | aukciós portál | Allegroup

Összeolvad a TeszVesz.hu Kft. és a Vatera.hu Kft., a cégek ezentúl allagroup.hu Kft. néven folytatják tevékenységüket. Csupor Erik, a Vatera.hu ügyvezetője biztosított arról, hogy a két cég egyesítésével az aukciós oldalak nem változnak, a felhasználók szinte semmit nem fognak észlelni, csupán a számlák fejlécére fog új cégnév kerülni.

2010.
04.06.
13:40
0 hozzászólás

Vatera és Teszvesz: Kétmillióan üzletelnek a hazai aukciós oldalakon

Címkék: Vatera | Teszvesz | aukciós portál | árbevétel | Látogatottsági statisztika

Az aukciós oldalak népszerűsége töretlen, mind a látogatottságuk, mind a tényeges forgalmuk az egekig ér. Megnéztük, hogyan finanszírozza működését a Teszvesz és a Vatera, és körbejártuk közelmúltbeli nagy dobásaikat.

Hírlevélre feliratkozás

Linux vagy Windows?

További villámkérdések  Szavazás állása

Olajszennyezés és Google

Az emberiség történetének egyik legkomolyabb olajszennyezéssel járó természeti katasztrófájában érintett BP olajtársaság nem fukarkodik, a jelek szerint minden pénzt megér nekik, hogy valamelyest javíthassanak sérült reputációjukon. Ennek kapcsán felmerül a kérdés, milyen mértékben képesek a nagyvállalatok befolyásolni a neten terjedő híreket azzal, hogy felvásárolják a Google-nél a kontextusban érintett keresőszavakat.

Keresőszó-vásárlással szépíthető a természeti katasztrófa Keresőszó-vásárlással szépíthető a természeti katasztrófa

Kövessen bennünket Kövessen bennünket facebook-on! Kövessen bennünket twitter-en! Kövesse RSS csatornánkat!

Hirdetés

Vállalkozói negyed
Friss hírek, információk, naprakész tudás, főleg vállalkozóknak